Výlety a akce

Opárenská víkendovka.

V sobotu se ráno sejdeme v klubovně, kde zanecháme věci na spaní a společně vyrazíme na vlak do Hněvic. Projdeme se Opárenským údolím, navštívíme zříceninu hradu Opárno a následně se vydáme na vrchol Lovoše. Po návratu do klubovny opečeme k večeři buřty a podle naší energie si zahrajeme hry. Víkendovku ukončíme v neděli po společné snídani.

Kdy: 11. – 12. 5. 2024
Sraz: v 11. 5. v 8:00 u klubovny (mějte připravený batoh na výlet s věcmi na přespání zvlášť, jen je odložíme a hned vyrážíme na vlak).
Konec: 12. 5. v 10 hodin v klubovně.
Cena: členové do 15 let a studenti 80 Kč, ostatní 170 Kč.
S sebou na výlet: svačinu a pití na celý den, pláštěnku, oblečení a obuv dle aktuálního počasí, KPZ, tužka, papír, kapesné dle uvážení.
S sebou na spaní: spacák, karimatka, polštář, oblečení k ohni, oblečení na spaní, hygiena, baterka.