Tábor 2024

Počet volných míst - 14

Letní tábor – Kámen mudrců

Téma tábora je inspirováno kouzelnickým světem Harry Pottera. Během pobytu se z dětí stanou studenti Bradavické školy čar a kouzel a budou zažívat dobrodružství stejně tak jako hrdina příběhu, jen tedy rozhodně zcela bezpečně. Zavítáme i na kouzelnické hodiny jako jsou Lektvary, Péče o kouzelné tvory, Obrana proti černé magii a další. Chybět nebude ani tradiční kouzelnický sport Famfrpál.

Ale tábor nebude jen o magickém světě, budeme hrát totiž spoustu her a soutěží z medlovského světa, chodit na výlety do přírody, za zvířaty, na naše oblíbená místa ale navštívíme i místa, která jsme neviděli. Budeme také hodně vyrábět, pokud to čas dovolí, chystáme rukodělné práce na každý den.

Během tábora děti získávají Galeony. A to třeba právě za soutěže ale hlavně za pomoc na táboře. Seznam možností, jak Galeony získat (vydělat si je), je opravdu dlouhý. A k čemu jim budou. Na konci tábora, se zajedeme podívat do Příčné ulice a navštívíme mnohou kouzelnických krámků s odměnami. Každý si z tábora kromě zážitků odnese i nějakou tu hmotnou památku. V odměnách nebudou chybět ani předměty spojené s kouzelnickým světem.

Kouzlo našeho tábora je téměř pro všechny od 6 let až do 17. A jak takové věkové rozpětí může fungovat. Velmi dobře je nás málo, kapacita je omezena na 20 účastníků a všichni se známé a pomáháme si. Mladší se učí od starších a straší se leckdy naučí od mladších. Všichni jsem kamarádi.

Tábor je přednostně určen pro děti chodící do našeho skautského střediska, ale jsme ochotní vzít i někoho dalšího, jen se bude muset s námi účastnit pár výletů nebo ho budeme muset alespoň trochu znát. O účastni nečlenů rozhoduje táborová rada.

Pokud vás tábor zaujal přihlášky jsou k dispozici ve skautské klubovně, nebo se můžete informovat na emailu

Tábor 2023
Jak to u nás vypadalo vloni  - Tábor 2023